Керівник поліції здійснив черговий виїзний прийом громадян

24 грудня черговий прийом громадян здійснив начальник Білгород-Дністровського відділу поліції В’ячеслав Барба в приміщенні Краснокоснянської сільської ради.
Голова сільської ради Тетяна Пасніченко висловила слова подяки дільничним офіцерам поліції Олексію Прокопенко та Ігорю Стояну, які обслуговують територію сільської ради та взаємодіють з органами місцевого самоуправління. Крім, цього обсудили і проблемні питання, які існують.
На прийом до правоохоронця завітав житель села Красна Коса, який поскаржився на незаконне відкриття відносно нього кримінального провадження. Поліцейський запевнив, що це питання візьме на особистий контроль, а слідчий об’єктивно та всебічно розгляне вказане провадження.
На зустріч до керівника поліції завітали місцеві рибалки. Їм розповіли про норми діючого законодавства у сфері рибного промислу та розглянуто ряд питань, які стосуються правових відносин.
Наприкінці свого візиту начальник поліції подякував присутніх та запевнив, що поліцейські будуть діяти лише в правовому полі.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*