ЗНОВУ ДО ВЕРШИН

Між 23 червня та 10 липня — оголошено, коли Василь Ломаченко проведе свій наступний бій.

Днями цю дату назвав Боб Арум — промоутер екс-чемпіона світу за трьома версіями з Білгорода-Дністровського. Суперником Василя стане японський боксер Масайоші Накатані, який у своєму останньому двобої показав неабиякі витримку та характер. Побувавши у двох нокдаунах, він таки спромігся нокаутувати дуже перспективного і талановитого Фелікса Вердехо.
Єдиної поки що поразки Накатані зазнав від того ж Теофімо Лопеса, який у жовтні минулого року переміг нашого земляка досить неоднозначним рішенням суддів. Японський боєць усі 12 раундів чинив гідний опір молодому американському проспекту. Бій був дуже близьким, рівним, але з невідомих причин судді нарахували велику перевагу Лопеса. Потім цей сценарій повторився у поєдинку Теофімо проти Ломаченка.
Усі сторони бою між Накатані і Василем, сподіваються, що наш земляк до дати протистояння повністю одужає і залікує травму, яка позбавила його можливості явно перевершити Лопеса. Ломаченко зараз тренується у рідному місті. Заокеанський табір розпочнеться ближче до середини травня.
Спеціалісти відзначають, що Накатані на 10 см вищий за українця, є дуже стійким та витривалим бійцем. Отже, поєдинок між ними обіцяє бути дуже інтригуючим. Перемога в ньому відкриє Василю Ломаченку шлях до повернення титулів.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*