Захистити та вберегти: районна адміністрація починає працювати дистанційно в умовах карантину

Через складну епідеміологічну ситуацію у світі, як Урядом України, так і місцевими органами влади проводиться масштабна робота по недопущенню поширення захворювання на вірус COVID-2019.
З метою убезпечення працівників органу влади та мешканців району від загрози, очільницею місцевої державної адміністрації Ганною Яцишеною 17 березня було проведено нараду за участі дев’яти керівників структурних підрозділів щодо роботи у карантинний період.
Як зазначила Ганна Яцишена, основна ціль тимчасових нововведень у роботі установи – це забезпечення максимального захисту як персоналу органу влади, так і жителів району та міста, які відвідують різні служби, що знаходяться в адміністративній будівлі. «Дуже важливо якомога зменшити рівень загрози можливого захворювання. Саме тому, щоб обмежити контактування між людьми у цей складний період, буде прийнято розпорядження щодо переведення на дистанційну форму праці співробітників районної адміністрації», — підкреслила Ганна Анатоліївна.
З 18 березня більше половини співробітників райдержадміністрації перейдуть на дистанційний спосіб роботи, керівники структурних підрозділів залишаються працювати на своїх робочих місцях. Деякі служби адміністрації працюватимуть почергово за окремим графіком, щоб забезпечити безперебійну роботу в суспільно важливих напрямках: соціальний захист, охорона здоров’я, підтримка малозахищених верств населення.
Держслужбовців, що працюватимуть дистанційно, уже забезпечено інтернет-зв’язком та підключено до групи органу влади у мережі Viber. Усі наради, включаючи апаратні, засідання комісій, інші заходи, що потребують залучення великої кількості людей, будуть проводитись шляхом скап-конференцій, що дасть можливість продовжувати вирішення нагальних проблем населення та району вцілому.
Крім того, для запобігання скупчення людей у приміщенні та дотримання безпеки, у районній державній адміністрації тимчасово скасовані особисті прийоми громадян керівництвом.
Голова райдержадміністрації Ганна Яцишена наголосила, що мешканців району необхідно терміново поінформувати про інші можливості звернень до керівництва та структурних підрозділів, з метою дотримання прав кожного громадянина.
ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ:
Ви можете звертатися до керівництва райдержадміністрації із письмовими зверненнями та надіслати їх поштою на адресу: 67700, м. Білгород-Дністровський, вул. Грецька, 24 або електронною поштою: bdnistrovsk@odessa.gov.ua.
Крім цього, Ви можете звертатися на «гарячу» телефонну лінію райдержадміністрації за номером (04849) 2-20-34, яка працює щоденно, крім вихідних та святкових днів: понеділок–п’ятниця з 8:00 до 15:00 години, або на урядову «гарячу» лінію 1545, дзвінки на яку є безкоштовними.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*