ВІЗЕРУНКИ НАДІЇ

Білгородщина відзначила День української вишиванки.

В усіх територіальних громадах оновленого Білгород-Дністровського району у травневі вишиванкові дні відбулися різноманітні заходи та творчі акції. Будинки культури та бібліотеки, школи та дитячі садки = важко перелічити заклади освіти і культури, які підготували свої програми.
Одним з найбільших заходів стало свято у Аккерманській середньовічній фортеці під назвою «Вишиванка єднає!». 22 травня на сцені, встановленій у Цивільному дворі сивої твердині, відбувся урочистий концерт творчих колективів Маразліївської та Старокозацької ОТГ, Білгород-Дністровського районного ліцею «Пріоритет». Вони показали як спеціально підготовлені хореографічні та вокальні номери, так і добре відомі, завдяки яким здобули численні нагороди фестивалів різних рівнів — від місцевих та регіональних до всеукраїнських та міжнародних.
Яскраве свято було оформлене належним чином і з фантазією. Це стосується і сценічних декорацій, і великого державного прапора України, який розгорнули і пронесли святковою територією десятки дитячих рук. Гарному настрою сприяла й сонячна погода справжнього бессарабського травня — на таке по-справжньому лагідне тепло цього року довелося чекати досить довго.
Свої вітання і побажання з нагоди Всесвітнього дня вишиванки виголосив меценат та організатор заходу Борис Юрескул — депутат Білгород-Дністровської міської ради. Він наголосив на важливості збереження традицій, бо впевнений, що саме вони об’єднують країну, зміцнюють її. Побажав добра, злагоди, миру та щастя всім учасникам свята.
Під концертні номери від провідних творчих колективів ліцею і двох активних територіальних громад, численні присутні охоче танцювали самі, підтримуючи артистів-аматорів. Залюбки брали участь у різноманітних флешмобах та конкурсах, розважалися від душі, ласували безкоштовним морозивом та попкорном від організатора свята.
Символічно, що перше масове свято нового сезону середньовічної фортеці було присвячене українській вишиванці, а його героями і учасниками стала талановита молодь Білгород-Дністровського району.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*