КАЗАХСТАН ЗБІЛЬШУЄ ВИТРАТИ НА ОБОРОНУ

Якби Росія зараз не воювала з Україною, вона могла б напасти на Казахстан, припускають у Нур-Султані.

Казахстан вирішив збільшити фінансування армії, побоюючись війни з Росією. Про це у понеділок, 25 липня, повідомила газета The Wall Street Journal.

За даними видання, Казахстан отримав уроки з війни в Україні і вирішив збільшити оборонний бюджет країни в півтора раза — на 441 млрд тенге (близько 918 млн доларів). Також уряд уклав із Туреччиною угоду про виробництво на своїй території БПЛА.

Крім того, як зазначено, Нур-Султан переосмислює привілейоване становище Росії у своїй зовнішній політиці та налагоджує контакти з такими країнами, як США, Туреччина та Китай.

«Уявіть, якби вони не мали України… Ми будемо наступними?» — цитує WSJ слова високопоставленого казахського чиновника.

Нагадаємо, у червні президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв заявив російському лідеру Володимиру Путіну, що не визнаватиме «ЛДНР». Після цього між державами розпочалася торговельна війна.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*